Vitolize naiste toidulisand

Naishormoonide tasakaalustaja, üleminekuea vaevuste leevendaja Vit♀lize™ on loodud just naiste vajadusi silmas pidades. See on antioksüdandirikaste puuviljade, ravimtaimede, vitamiinide ja mineraalide looduslik kooslus, mis tagab tervise ja organismi tasakaalu.

120 tabletti

Laos
34,50 €
30-päevane toote tagastusõigus aaloetoodetele.

Tagastusõigus ei laiene La Chinata oliiviõlitoodetele.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Vaevarikkad PMS sümptomid, ebameeldivad aistingud menopausi ajal ja kuseteede talitlushäired võivad olla tingitud hormonaalsetest muutustest ja teatud ainete puudusest.

Vit♀lize™ on antioksüdantirikaste puuviljade, ravimtaimede, vitamiinide ja mineraalide looduslik kooslus, mis on loodud just naiste vajadusi silmas pidades.

Patenditud taimesegu

Vit♀lize™ sisaldab patenditud taimesegu (õun, kannatuslille õied ja hiina sidrunväändik). Neid taimi on juba aastasadu kasutatud hormonaalse tasakaalu taastamiseks ja üldise seisundi parandamiseks.

Vit♀lize™ sisaldab jõhvikapulbrit, mille kasu tervisele on tõestatud kliiniliste uuringutega. Forever Living Products valmistab jõhvikapulbrit patenditud meetodil. Tänu unikaalsele tootmisviisile ei hävita maomahl jõhvika kasulikke omadusi ning toitained jõuavad edasi soolestikku, kus organism need vähehaaval omastab.

Eriline taimekooslus

Vit♀lize™ sisaldab ainulaadset, just naistel loodud toitainesegu, mis aitab terve olla ja hormoonidel tasakaalus püsida. Hormoonide tootmiseks on vaja magneesiumi, C- ja B-vitamiini, kuid stress ja mõningate levinud ravimite (sealhulgas rasestumisvastaste ja hormoonasendusravi preparaatide) tarvitamine vähendab oluliselt nende kogust organismis. Need vitamiinid on ühitatud patenditud kujul raua ja kaltsiumi - kahe mineraaliga, mis on väga tähtsad terve südame, veresoonte ja luude jaoks. Toitainete proportsioonid on suurepäraselt tasakaalus, tänu millele on nende toime optimaalne. 

PATENDITUD SEGU KOOSTIS: jõhvikapulber, õunapulber, kannatuslille õie pulber, hiina sidrunväändiku marja pulber.

SOOVITATAV: kaks tabletti kaks korda päevas toidulisandina.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

 

Lisainfo
Toote kood 375
Kogus 120 tabletti
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Vitolize naiste toidulisand