Forever Daily

Igapäevased vitamiinid täiskasvanutele. Aaloe oligosahhariidide kompleksi (AOS) koos 55 hästi tasakaalustatud toitainega (sealhulgas tähtsaimad vitamiinid ja mineraalid).

60 tabletti

Laos
21,80 €
30-päevane toote tagastusõigus aaloetoodetele.

Tagastusõigus ei laiene La Chinata oliiviõlitoodetele.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Forever Daily on loodud kõige uuenduslikumate tehnoloogiate abil, tänu millele on meil võimalik saada palju erinevaid vitamiine, mineraale ja mikroelemente sellises vormis, et need imenduksid maksimaalselt. Dailyt ei soovitata kasutada mitte hooajaliselt, vaid aasta ringi, sellepärast on ka selle nimesse kodeeritud "päevavitamiinid". Tänapäeval ei ole kauplustes müüdavas aed- ja puuviljas nii palju toitaineid kui me vajame. Või siis peame neid tarvitama suures koguses, mis ei ole mugav. Niisiis tasub end nendega varustada muul tõhusal moel. Kui keha saab kvaliteetseid toitaineid, saab ta koheselt funktsioneerida ja on väliste ohtude suhtes vastupidavam.

Ainulaadse aaloe oligosahhariidide kompleksiga (AOS) täiustatud Forever Daily kindlustab kõige uuenduslikuma toiduainete imendumissüsteemi. Patenditud valemis on suurepäraselt tasakaalustatud segu aaloega kaetud toitainetest, sealhulgas vitamiinide ja mineraalide soovituslikud päevakogused. Täiendava plussina sisaldab see puu- ja aedvilja segu, et organism saaks väärtuslikke taimseid toitaineid. See eriline toode toidab keha ja hoolitseb selle eest: toidulisand katab meie igapäevased toitumispuudujäägid ning aitab püsida terve ja energilisena.

KOOSTIS: õunapulber, peedipulber, paprikapulber, tomatipulber, maasikapulber, jõhvikapulber, kirsipulber, kapsapulber, spinatipulber, sibulapulber, mangostanipulber, salat-euterpepalmi (assai) pulber, murakapulber, granaatõunapulber, mustikapulber, spargelkapsapulber, lehtkapsapulber, porgandipulber, kõrvitsapulber, viinamarjapulber. 

TARVITAMINE: kaks tabletti päevas. 

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 439
Kogus 60 tabletti
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Daily