ARGI+

Aminohape L-arginiin on tähtis immuunsüsteemi tugevdaja, toetab südame- ja veresoonkonna tervist.

30 pakikest

Laos
68,80 €
30-päevane toote tagastusõigus aaloetoodetele.

Tagastusõigus ei laiene La Chinata oliiviõlitoodetele.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Selles kompleksis toimivad aktiivselt aminohape L-arginiin, B6-, B9-, B12-, C-, D- ja K-vitamiin ning patenditud puuvilja-marjapulbri segu. Kõik komponendid panustavad omamoodi ja loovad üheskoos sünergia - täiendavad ja tugevdavad üksteise mõju.

L-arginiin osaleb valgusünteesis ja energia tootmises ning aitab maksas neutraliseerida toksilist ammoniaaki, mis valkude lõhustumisel tekib. Tugevdab immuunsüsteemi ja sidekude, osaleb närviimpulsside edastuses.

L-arginiin on nii tõhus aminohape, et teadlased kutsuvad seda võlumolekuliks. Nimi on pandud tõepoolest asja eest, sest meie organism muundab L-arginiini lämmastikoksiidiks - veresoonte lõdvestumist ja laienemist soodustavaks molekuliks, mis juhib kogu kehas vereringet, lõdvestab veresoonte seinu ja tõhustab verevoolu kõikidesse elunditesse. See protsess mõjutab positiivselt paljusid olulisi funktsioone: 

  • vererõhku, 
  • veresoonkonna ja südame üldist seisundit,
  • immuunsüsteemi,
  • lihaste kasvu ning rasva- ja glükoosivahetust (suurendab lihaste massi ja jõudu, väheneb rasvkude; võrratu eelis spordiharrastajatele ja naistele),
  • luude ja kudede arenemist ja taastumist (stimuleerib luude ja kudede kasvu ning taastumist, mistõttu sobib eriti hästi pärast luumurde ja pehmete kudede vigastusi),
  • meeste seksuaaltervist (lämmastikoksiid suurendab veresoonte läbilaskevõimet ja võib parandada seksuaalfunktsiooni, toetab testosteroonitaset),
  • vananemise vastu võitlevate hormoonide tootmist
  • ja paljusid muid funktsioone.

Lämmastikoksiid pärsib põletikku veresoonte endoteelis ja ergutab uute kapillaaride moodustumist. Aitab hävitada viiruseid, baktereid, seeni ja isegi vähirakke ning pidurdab nende paljunemist. Ergutab kasvuhormooni sünteesi ja suurendab insuliinitundlikkust.

D- ja K-vitamiin tugevdavad luustikku ja lihassüsteemi, reguleerivad vere hüübivust, tugevdavad veresooni ning vähendavad veresoonkonna ja südamehaiguste riski.

Üheskoos toimivad need tugevamini kui igaüks eraldi. C-vitamiin osaleb 300 ainevahetusprotsessis, aga meie keha seda ise ei sünteesi, seepärast peame seda iga päev toidust saama. C-vitamiin tugevdab immuunsüsteemi ja sidekude, toimib võimsa antioksüdandina ja osaleb hormoonide, eriti stressihormooni sünteesis. Leevendab füüsilise töö ja psühholoogilise pinge järel väsimust. Parandab vere hüübivust ja tugevdab veresooni.

B6-, B9- (foolhape) ja B12-vitamiin reguleerivad kompleksselt toimides homotsüsteiini hulka ning kaitsevad ateroskleroosi tekke eest. Tugevdavad lämmastikoksiidi sünteesi veresoonte rakkudes ja soodustavad vere tootmist - erütrotsüütide moodustumist. Toetavad närvi- ja immuunsüsteemi.

ARGI+ on ainulaadne toidulisand, mis tugevdab organismi paljusid süsteeme, võimaldades meie kehal talitleda optimaalsel režiimil.

Patenditud puuvilja-marjasegu tugevdab vitamiinide ja mineraalide mõju. Selles leiduvatel ainetel on põletiku- ja viirusvastane toime. Need ergutavad inimese drenaažisüsteeme. Juues iga päev klaasitäie seda maitsvat, aromaatset ja kasulikku jooki, oleme me tervemad.

Koostises: viinamarjakestaekstrakt, granaatõunaekstrakt, punase veini ekstrakt, leedrimahla pulber, vaarikamahla pulber, murelimahla pulber, põldmurakamahla pulber, mustsõstramahla pulber, mustikamahla pulber.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: juua iga päev 0,5-1 pakikest ARGI+´i lahustatuna 250 ml vees või mahlas. Kui olete lapseootel, imetate last või kannatate krooniliste tervisehäirete all, pidage toote kasutamise eel nõu arstiga.

KOGUS: 300 g. Ühes pakendis on 30 pakikest. Toode ei sisalda dopingaineid ning on kantud Kölner Liste nimistusse - selles on tooted, mida sportlased võivad tarbida, riskimata positiivse dopinguprooviga.

Foreveri ARGI+ meeldib ka L-arginiini uuringute eest Nobeli preemia pälvinud dr.Ferid Murad'ile, kes tunnistas, et antud toode on parim turul saadaolev L-arginiini preparaat.

Vaata lühikest videot dr.Muradi kommentaariga siit.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

 

Lisainfo
Toote kood 473
Kogus 30 pakikest
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:ARGI+