Forever Bee Pollen

Suiratabletid.

Suira nimetatakse sageli looduslikuks lisatoiduks. See annab energiat ja elujõudu. Suiratablett sisaldab hea tervise, energia ja vastupidavuse säilitamiseks vajalikke toitaineid.

100 tabletti

Laos
19,20 €
30-päevane toote tagastusõigus aaloetoodetele.

Tagastusõigus ei laiene La Chinata oliiviõlitoodetele.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Õietolm koosneb paljude õistaimede mikroeostest ning sisaldavad seetõttu väga paljusid vitamiine, mineraale ja muid üliolulisi inimese organismile vajalikke aineid, muutes selle nii suurepäraseks energiaallikaks. Õietolmu peetakse üheks paremini tasakaalustatud loodustooteks.

Mesilaste poolt kogutud õietolm töödeldakse ning talletatakse tarus toiduks. Tekkinud konserveeritud ainet nimetatakse suiraks, tihti ka mesilaste leivaks. Suira võivad tarvitada ka allergikud, sest sellest on fermenteerimisprotsessi käigus kadunud allergeenid. Suira vastu on suur huvi tekkinud just viimasel ajal, kui teadlased avastavad selles aina uusi inimese tervisele kasulikke omadusi.

Suir sisaldab laia valikut organismile vajalikke aineid. Selle koostisesse kuuluvad peaaegu kõik vitamiinid. Selline vitamiinikompleks tagab inimtervisele ulatusliku positiivse mõju. Selles loodustootes on kõik B-grupi vitamiinid, samuti C-, D-, E- ja K-vitamiin ning beetakaroteen (A-vitamiin).

Suir sisaldab mitmeid mineraale, ensüüme ja koeensüüme, taimseid rasvhappeid lipiide, letsitiini, süsivesikuid, valke, antioksüdante ja 22 aminohapet, kaasa arvatud kõiki kaheksat aminohapet, mida organism ise toota ei saa. Suira toitained on kergesti seeditavad ja organism omastab need hõlpsasti.

Forever’i suiratabletid on kvaliteetne toidulisand, mis toniseerib organismi ja tugevdab immuunsust, tugevdab südame-veresoonkonda, alandab vererõhku, soodustab maksarakkude talitlust, reguleerib seedimist, taastab normaalse mikrofloora soolestikus ja kaitseb vegetatiivset närvisüsteemi.

Tõstab potentsi meestel ning parandab ovariaalfunktsiooni naistel. Suir suurendab toitainete omastamist ja nende toime tõhusust organismis.

Forever’i suir kogutakse ökoloogiliselt puhastesse paikadesse rajatud mesilatest, mis asuvad kaugel igasugusest inimasustusest. Kogumisel kasutatakse roostevabast terasest patenditud mahuteid. See tagab selle loodustoote puhtuse ja tõhususe.

Forever’i suiratabletid ei sisalda konservante, lõhna- ega värvaineid.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: vältimaks allergilist reaktsiooni alguses ¼ tabletti iga päev, hiljem suurendada järk-järgult kogust kuni ühe tabletini kolm korda päevas.

Üks tablett sisaldab 500 mg suira.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 26
Kogus 100 tabletti
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Bee Pollen