Forever Aloe Berry Nectar

Forever Aloe Berry Nectar

Aaloemahl värske jõhvika ja magusa õunaga. Aaloesisaldus 90,7%. Soodne seedimisele, aitab tugevdada immuunsüsteemi ja korras hoida kuseteed. Säilitusainevaba.

Laos
32,70 €
30-päevane toote tagastusõigus.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Värske jõhvikas ja magus õun muudavad meie kõigi hinnatud aaloemahla erilise maitsega joogiks, mis aitab seedimise korras hoida ning varustab keha mitmesuguste vitamiinide ja fütotoitainetega.

Aaloe-jõhvikamahlas on ehedat stabiliseeritud aloe vera sisemuse geeli 90,7%. Aaloe on naturaalne puhastaja, tänu millele see aitab seedetraktis toitaineid söödud toidust paremini omastada ning soodustab kasulike bakterite kasvu. Aaloes leiduv unikaalne polüsahhariid atsemannaan ja muud toitained aitavad immuunsüsteemi tugevana hoida.

Jõhvikad ja magus õun annavad mahlale värske ja pikantse maitse. Jõhvikad sisaldavad palju C-vitamiini, samuti tugevat antioksüdanti püknogenooli, mis aitab nahas kollageeni hoida. Jõhvikad vähendavad uroloogiliste infektsioonide riski ning mahlas tugevdavad veelgi aaloe põletikuvastast toimet.

Õunamahl on tunnustust leidnud A- ja C-vitamiini sisalduse, samuti seal leiduva kaaliumi ja pektiini tõttu.

Aaloe-jõhvikamahla töödeldakse aseptiliselt (tänu millele seda saab toota ilma säilitusaineteta) ja see villitakse 100% taaskasutatavatest materjalidest valmistatud tetrapakenditesse, et saaksime värsket, lahjendamata, oma väärtuslikud omadused säilitanud aaloegeeli nautida nii, nagu loodus on selle loonud.

Aaloe-jõhvikamahla võib juua eraldi või söögi kõrvale. See on suurepärane toidulisand nii täiskasvanutele kui ka lastele. Ei sisalda kunstlikke säilitusaineid.

TARVITAMINE: kuni 120 ml päevas. Enne tarvitamist loksutada. Pärast avamist hoida külmkapis vertikaalasendis. Tarvitada ära 30 päeva jooksul.

Lisainfo
Toote kood 734
Vegan Vegan
Kogus 1 liiter
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Aloe Berry Nectar