Forever Arctic Sea

Oomega-3-rasvhapped kalaõlist, kalmaarirasvast, oliiviõlist. Tsitrusemaitselised kapslid.

120 kapslit

Laos
34,50 €
30-päevane toote tagastusõigus aaloetoodetele.

Tagastusõigus ei laiene La Chinata oliiviõlitoodetele.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Rasvhapped on inimese organismile väga vajalikud. Need täidavad mitut funktsiooni: see aine on oluline ehitusmaterjal membraanide ning meie siseelundeid kaitsva ja soojustpidava rasvkoe moodustumisel. Ent mitte kõik rasvhapped ei ole kasulikud. Teaduslike uuringutega on tõestatud, et liiga suur kogus küllastunud rasvhappeid, mida leidub kõige enam loomses rasvas, tõstab kolesteroolitaset ja infarktiriski. Teine rühm küllastumata rasvhapped teevad aga organismile head. Neid rasvhappeid ei saa inimese keha ise toota, seepärast peab neid ilmtingimata saama toidust.

Oomega-3-rasvhapped on südame ja veresoonkonna tervise seisukohast ülimalt tähtsad. Need parandavad vere voolavust, tõkestades nõnda trombotsüütide ülemäärast kogunemist ja võimalikku trombide moodustumist. Oomega-3-rasvhapped muudavad rakud elastsemaks, aitavad vererõhku alandada ja "kasuliku" kolesterooli taset tõsta.

Oomega-3-rasvhapped on väga tähtsad ka tõhusaks ajutegevuseks - need toetavad aju funktsioone ning vähendavad Alzheimeri haiguse ja vanadusdementsuse ohtu.

Oomega-3-rasvahapped aitavad luid kaltsiumiga varustada, vähendades nõnda osteoporoosiohtu, samuti aitavad liigesed liikuvana hoida ja leevendavad artroosi sümptomeid.

Nägemise arenguks ja säilitamiseks on äärmiselt olulised kaks asendamatut rasvhapet - DHA ja EPA, silma võrkkest sisaldab suurel määral DHA-d. Kui varustada silma võrkkesta, veresooni ja närve piisavas koguses nende rasvhapetega, aitab see säilitada nägemise teravust. Oomega-3-rasvhapete puudusega seostatakse kuiva silma sündroomi, kollatähni kärbumist ja glaukoomi.

Forever Arctic Sea® sisaldab küllastumata rasvhapete patenditud segu, mis koosneb kalmaarirasvast, väga puhtast kalaõlist (milles on palju oomega-3-rasvhappeid) ja oleiinhapperikkast oliiviõlist. Toidulisandis Forever Arctic Sea® on suurepäraselt tasakaalustatud oomega-3-rasvhapete dokosaheksaeen- (DHA) ja eikosapentaeenhappe (EPA) vahekord, mis on väga oluline, kui soovite olla terve ja end hästi tunda.

Forever Arctic Sea® on tasakaalustatud toidulisand, mis aitab reguleerida kolesterooli ja triglütseriidide taset, parandada vereringesüsteemi, aju ja liigeste talitlust ning toetab nägemist.

Forever Arctic Sea toidulisandil on Friend of the Sea sertifikaat. Selle tunnistuse saavad ainult need tooted, mille valmistamisel on tagatud eluterve ja jätkusuutliku merekeskkonna säilimine. Forever Arctic Sea valmistamiseks kasutatakse ainult sertifitseeritud tarnijatelt pärinevat toorainet.

Kogus 2 kapslis:

  • E-vitamiin (D-alfa-tokoferool) 0.67 mg a-TE
  • Oomega-3-rasvhapped 435 mg:
  • sealhulgas: EPA (eikosapentaeenhape) 200 mg ja
  • sealhulgas: DHA (dokosaheksaeenhape) 200 mg
  • Oleiinhape (oliiviõlist) 100 mg

KOOSTIS: oomega-3-rasvhapped (anžoovise-, lõhe ja tursaõli), kalmaariõli, želatiin, oleiinhape (oliiviõlist), niiskusesäilitaja glütserool, puhastatud vesi, sidruniõli, laimiõli, D-alfa-tokoferool.

TARVITAMINE: kuni kolm korda päevas kaks kapslit koos toiduga. 

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 376
Kogus 120 kapslit
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Arctic Sea
Kokku sobivad