Forever Calcium

Kaltsiumtsitraat koos magneesiumi, tsingi, mangaani, vase, C- ja D-vitamiiniga. D-vitamiin ja magneesium aitavad organismil paremini kaltsiumi omastada. Neljas tabletis on 800 mg kaltsiumi. Neli tabletti päevas on lihtne ja tõhus viis varustada organismi sellise kaltsiumikogusega, et hoida luud tervete ja tugevatena.

90 tabletti

Laos
30,30 €
30-päevane toote tagastusõigus.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Forever Calcium™ on kaltsiumi, magneesiumi, tsingi, mangaani, vase ning C- ja D-vitamiini segu, mille soovitatav päevakogus rahuldab organismi kaltsiumivajaduse 100 %.

Kaltsium on põhiline luude ehitusmaterjal. See moodustab umbes 2 % inimese kehakaalust. Enamik kaltsiumist (tervenisti 99% ) asub hammastes ja luudes. Kaltsium on oluline vereringeks, närviimpulsside edastamiseks, lihaste normaalseks funktsioneerimiseks ja hormoonide (eriti insuliini) tootmiseks.

Eriti vajavad seda ainet lapsed ja teismelised – luude kujunedes suureneb kaltsiumivajadus, sest sel perioodil talletatakse luustikus aktiivselt kaltsiumivarusid. Õige kaltsiumivarustatus kasvueas võib aidata vältida tõsiseid luustikuprobleeme vanemas eas, mil kaltsiumivarud vähenevad kiiresti. Mida vanem inimene, seda vähem on tema kehas kaltsiumit. Kaltsiumipuuduse korral on organism sunnitud seda võtma luustikust, mis põhjustab mitmesuguseid luustiku deformatsioone. Kaltsiumipuudus lõpeb väga sageli osteoporoosiga.

Nendele inimestele, kes ei talu laktoosi ja ei armasta piimatooteid on Forever Calcium™ eriti kasulik. Kaltsiumit peaks tarvitama igas vanuses inimesed. Foreveri tõhusamad kaltsiumivormid stimuleerivad paremini luukoe kasvu ja püsivad kauem vereringesüsteemis. Peale selle koosneb Forever Calcium mineraalikompleks väiksematest ja kergemini imenduvatest osakestest.

Uuendatud Forever Calcium sisaldab kaltsiumi ja muid mineraale efektiivsemal kujul, mida organism imendab ja omastab maksimaalselt.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: 3-4 tabletti päevas peale sööki.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 206
Kogus 90 tabletti
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Calcium