Forever B12 Plus

Oluline vereloomele, närvisüsteemile, energia saamiseks, südamele ja veresoonkonnale. Foolhappega. Taimetoitlastele ja veganitele äärmiselt oluline toidulisand.

60 tabletti

Laos
19,30 €
30-päevane toote tagastusõigus aaloetoodetele.

Tagastusõigus ei laiene La Chinata oliiviõlitoodetele.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Uuringute põhjal ei saa koguni 30% täiskasvanutest seda tähtsat vitamiini piisavalt. See on iseäranis aktuaalne veganitele, taimetoitlastele ja paljudele inimestele, kes järgivad toitumispiiranguid. Forever B12 Plusil on toitainete järkjärgulise vabastamise süsteem, mis aitab tagada toitainete maksimaalse omastamise nii, et te kasutate tableti eeliseid maksimaalselt ära.

B12-vitamiin on ühendatud uuendusliku valemi kujul foolhappega (nii nimetatakse B9-vitamiini), mis aitab toetada ainevahetusprotsesse, stimuleerib punaste vereliblede tootmist ja hoiab immuunsüsteemi tugevana. Tänu järkjärgulise vabastamise süsteemile vabastab B12 Plusi tablett aeglaselt toitaineid ja võimaldab neid organismil aegamööda omastada. Nõnda toetavad pikema toimeajaga B12 ja foolhape optimaalset energiataset ning aitavad kehal säilitada normaalset homotsüsteiiniringlust (mis on oluline südame tööks).

Uuringud on näidanud, et naistel, kes toituvad rasedusperioodil tervislikult ja saavad piisaval hulgal foolhapet, on väiksem risk loote väärarenguks. Täiendav B12-vitamiini kogus toidusedelis on väga tähtis ka küpsemas eas inimestele. Üle 50-aastastel inimestel tekib sageli mitmesuguseid tervisehädasid, mis raskendavad B12-vitamiini ja foolhappe omastamist igapäevasest toidust.

Valige Forever B12 Plus – järkjärgulise vabastamise süsteem varustab teid tund tunni järel selle elutähtsa vitamiiniga. Näete kenam välja ja tunnete end paremini, kui võtate selle uuendusliku lisandi oma igapäevasesse toidusedelisse.

  • Oluline homotsüsteiini normaalseks aineringluseks
  • Oluline normaalseks energiaringluseks
  • Oluline närvisüsteemi normaalseks talitluseks.

TARVITAMINE: Üks või kaks tabletti päevas, eelistatult peale sööki.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 188
Vegan Vegan
Kogus 60 tabletti
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever B12 Plus
Kokku sobivad