Forever Freedom

Aaloesisaldus 90,1%.

Selles mahlas on aaloe looduslikke omadusi täiustatud glükoosamiini, kondroitiini, MSM-i (orgaanilise väävliühendi) ja C-vitamiiniga. See mahl on suurepärane viis toetada oma liigeseid. Mahl toob tagasi elurõõmu.

Laos
44,60 €
30-päevane toote tagastusõigus.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Mahl Forever Freedom leevendab liigeste vananemise ja kulumise sümptomeid, mida tekitavad mööduvad aastad ja aktiivne sport ning liikumine. Forever Freedom on aaloemahla, glükoosamiinsulfaadi, kondroitiinsulfaadi, MSM-i ning C­- ja E­-vitamiini segu. Glükoosamiinsulfaat ja kondroitiinsulfaat on kõhrede loomulikud koostisained, mis kaitsevad kõhrede struktuuri ning tagavad, et need meie liigeste amortisaatorid oleksid õigesti niisutatud ja liigestes paiknev määrdevedelik oleks vajaliku viskoossusega. Vananedes kaotab organism võime piisaval hulgal toota terveteks liigesteks vajalikke elemente. MSM on looduslik bioloogiline väävliühend, mida leidub organismi igas rakus. See kaitseb põletiku eest. Vananedes väheneb organismi võime seda piisavas koguses toota. C-­vitamiin on oluline mis tahes laadi paranemiseks ning iseäranis tarvilik MSM-i paremaks imendumiseks. Aaloe aitab kõiki neid liigestele vajalikke aineid paremini omastada.

Mahlas Forever Freedom sisalduvad toitained on saadud looduslikest ainetest. Forever Freedom on turvaline ja tõhus tugi liigestele.

SOOVITATAV KASUTAMINE: 60-120 ml (30 ml kaupa kaks korda päevas või 60 ml kaupa kaks korda päevas, peale võib juua vett).

Enne tarvitamist loksutada. Pärast avamist hoida külmkapis.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 196
Kogus 1 liiter
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Freedom