Sale

Forever Supergreens

Aaloe ja superroheliste aedviljade joogi- ja smuutipulbri segu.

30 pakikest

Aegumine 02.2024

Laos
41,80 €
30-päevane toote tagastusõigus aaloetoodetele.

Tagastusõigus ei laiene La Chinata oliiviõlitoodetele.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Üle 20 erineva marja, puu- ja aedvilja ning aaloe ideaalne kooslus. Hea taimne toitaineallikas igaks päevaks. Palju antioksüdante, C- ja E-vitamiini. Toetab pH-tasakaalu ja immuunsüsteemi.

Meil kõigil tuleb ette päevi, mil ei õnnestu süüa piisavalt puu- ja aedvilja. Selle tõttu võib meie toidusedelis tekkida kasulike ainete puudujääk. Aga isegi kui kiire elutempo takistab tervislikult toitumast, võite organismi toitainevarusid täiendada väärtusliku taimse joogiga Forever Supergreens.

Iga Forever Supergreensi portsjon sisaldab aaloed ja rohkem kui 20 suurepäraselt kokku sobitatud marja, puu-ja aedvilja, mis varustavad organismi kasulike ainetega. Seda on kerge segada klaasi veega või oma lemmikjoogiga ning see maitseb ülihästi!

Forever Supergreens sisaldab kõige tähtsamaid toitaineid ja antioksüdante, mis toetavad organismi loomulikku kaitsefunktsiooni ja annavad energiat. Supergreensis sisalduvad aluselise toimega rohelised aedviljad (nagu spinat, lehtkapsas ja brokoli) aitavad taastada pH-tasakaalu, mis on paljude kehafunktsioonide jaoks äärmiselt oluline. Samuti sisaldab see rohkelt väärtuslikke aineid, mis pärinevad taralõngast ehk goji marjast, viinamarjaseemnetest, rohelisest teest, rohelistest aedviljadest, spiruliinast ja meie aloe verast, ning veel sisaldab Supergreens väärtuslikku C- ja E-vitamiini ning magneesiumi.

Forever Supergreens pole ainult kiire ja mugav moodus toitumispuudujääkide katmiseks. See on ka võrratu abiline spordisaalis - andes energiat ja vastupidavust treeningul ja aidates jõudu taastada pärast trenni.

Mõnus marja-kooremaitse sobib hästi kokku kokteilipulbriga Forever Lite Ultra või teie lemmikmahla maitsega; lisage Supergreensi smuutile või puistage hommikupudrule - katsetage ja proovige!

Supergreens on roheliste ülikasulike taimede pomm – tarvitage parimat!

KOGUS: 30 pakikest.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 621
Vegan Vegan
Kogus 30 pakikest
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Supergreens