Forever Nature-Min

Mineraalide allikas, mis varustab organismi makro- ja mikroelementidega õigesti tasakaalustatud suhtes. Selle toidulisandi edulise valemi loomiseks on kasutatud mere settekivimite mineraale.

180 tabletti

Laos
22,80 €
30-päevane toote tagastusõigus aaloetoodetele.

Tagastusõigus ei laiene La Chinata oliiviõlitoodetele.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Nature-Min on suurepärane täiuslikult tasakaalustatud mikro- ja makroelementide allikas. Need mineraalid on toodetud merepõhja setetest, mis on moodustunud lubjastunud merefaunast ja –floorast. Merepõhja sette mineraalid on väga head mikroelementide allikad.

Mineraalid moodustavad tervelt 4% meie kehast. Inimese organism ei ole võimeline mineraale tootma, sellepärast peame vajaliku mineraalikoguse saama toidust. Nature-Min varustab organismi mikro- ja makroelementidega tasakaalustatud proportsioonides, mis on väga oluline nende omastamisel.

Mineraalid mängivad inimorganismis ääretult tähtsat rolli alates vedelikutasakaalu reguleerimisest kuni geenide ja hormoonide aktiviseerimiseni. Mineraale on tarvis peaaegu kõikideks organismi funktsioonideks. Mineraalid on vajalikud rakkude ainevahetuseks, närvisüsteemi talitlemiseks, sisenõrenäärmete normaalseks tööks, vedelikuringluseks, vereliblede tootmiseks, luustiku ja hammaste kujunemiseks ja kasvamiseks, hormoonide funktsioneerimiseks ning veel paljudeks muudeks inimorganismi elutähtsateks protsessideks.

Forever Nature-Min’i kasutamine tagab organismile kõik terveks ja tasakaalustatud eluks vajalikud makro-ja mikroelemendid. Tabletid on valmistatud looduslikust toorainest, mistõttu on organismil neid kerge omastada.

KOOSTIS: looduslikud merevees leiduvad mineraalsetted, kroskarmelloosnaatrium, steariinhape.

TARVITAMINE: 2-6 tabletti päevas.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 37
Vegan Vegan
Kogus 180 tabletti
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Nature-Min
Kokku sobivad