Forever Move

Liigesekapslid. Kliiniliselt tõestatud toime. Liikuge vabalt ning hoidke oma liigesed korras! Sobib taimetoitlastele ja neile, kel allergia kala- ja koorikloomade vastu.

90 kapslit

Laos
67,60 €
30-päevane toote tagastusõigus.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Tootes on kaks ülitõhusat koostisosa: NEM® (munakooremembraan) ja BioCurc® (kollajuurest saadav kurkumiin), mille patenditud kooslust ei leidu kuskil mujal maailmas.

Forever Move™ on peaaegu viis korda efektiivsem kui glükoosamiin ja kondroitiin. Munakoore all asuv nahkjas kile sisaldab mitmeid liigestele tähtsaid toitaineid, nagu kondroitiini, glükoosamiini, lisaks kollageeni ja hüaluroonhapet. Ekstrakt on saadud orgaaniliste lahustiteta, et selle aktiivained säiliksid aktiivsel looduslikul kujul. 

Forever Move™ aitab kõigest 7-10 päevaga taastada jäsemete normaalse liikuvuse, parandab liigeste olukorda, aitab kõhred terved hoida, vähendab lihaste ja liigeste jäikust ning suurendab nende painduvust, aitab treeningu järel kiiremini jõudu taastada. NEM-ekstrakti ja selle kasutamise ohutust on uuritud paljude tootepõhiste teaduslike uuringute käigus. 

Kellele Forever Move™ sobib:

  • eakad ja aktiivse eluhoiakuga täiskasvanud
  • sportlased ja spordiharrastajad
  • sobib ka taimetoitlastele ja neile, kel on allergia kala ja koorikloomade vastu.  

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 551
Kogus 90 kapslit
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Move