Forever Active HA

Liigeste ja naha tõhusamaid toitevahendeid - hüaluroonhappe, kollajuure (kurkumi) ja ingveriõli segu, mis „määrib” suurepäraselt liigeseid ja niisutab nahka. Mõjub soodsalt ka küünte ning juuste kasvule.

60 kapslit

Laos
37,90 €
30-päevane toote tagastusõigus.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Forever Active HA on madala molekulaarmassiga hüaluroonhappe, kollajuure ehk kurkumi ja ingveriõli segu. See on üks tõhusamaid liigeste ja naha toite vahendeid. Hiinas on taimedega ravitsejad ingverit ja kollajuurt liigeste raviks kasutanud juba sadu aastaid. Kui tahate olla kui „hästi õlitatud masinavärk“ on Forever Active HA just see, mida vajate!

Hüaluroonhapet toodab organism ise ning kasutab seda liigeste „määrimiseks“ ja naha niisutamiseks. Aja jooksul väheneb loomulikul teel meie organismi hüaluroonhappetase, mistõttu muutub nahk kortsuliseks, liigesed kuluvad ja juuksed kaotavad sära. Alles hiljuti oli hüaluroonhappe varusid võimalik täiendada vaid süstimise teel, sest seedesüsteem ei olnud võimeline seda omastama. Tänu injuv® protsessile, mille käigus hüaluroonhape lõhustatakse, saame seda tänapäeval juba kapslite kujul tarvitada.

Kogus kahes kapslis:

  • Injuv® hüaluroonhappekompleks (9 % madala molekulmassiga hüaluroonhapetnaatriumhüaluronaadist) 80 mg*
  • Ingveri (Zingiber officinale) juure õli 50 mg*
  • Hariliku kollajuure (Curcuma longa) juure pulber 50 mg*.

* Päevane norm kindlaks määramata. Toode ei sisalda dopingaineid ning on kantud Kölner Liste nimistusse. Sobib tippsportlastele.

KASUTAMINE: üks kapsel kaks korda päevas koos toiduga. 

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 264
Kogus 60 kapslit
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Active HA