Forever Lite Ultra Vanilla

Kokteilipulber aminoteiini ja vitamiinidega. Vanillimaitseline.

375 g

Laos
27,30 €
30-päevane toote tagastusõigus.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Aminoteiiniga Forever Lite Ultra on suurepärane lisand teie tervislikule eluviisile. See toitainekokteil ühendab endas uut arusaama toitumisest ja uusimaid tehnoloogiaid.

Forever Lite Ultra aitab kujundada häid toitumisharjumusi ja tervislikku eluviisi. Kaks portsu väherasvase piimaga tehtud Forever Lite Ultra kokteili päevas annab 100% soovitatavast päevasest vitamiini- ja mineraalikogusest. Forever Lite Ultra sisaldab 18 aminohapet, sealhulgas primaarstruktuuriga ja hargnenud ahelaga aminohapped. Kokteilis olev aminoteiin kiirendab valkude lõhustumist ja tõhustab aminohapete omastamist.

Forever Lite Ultra kuulub lahutamatult kaalulangetusprogrammi Clean9. See kokteil ja Clean9 aitavad teil hoolitseda oma tervise eest ja luua efektiivselt optimaalkaalu säilitusprogrammi.

KASUTAMINE: Segage üks triiki mõõtlusikatäis pulbrit (kasutage kaasasolevat 25 g lusikat) 300 ml lahja piimaga. Raputage pakendit enne igat kasutamist. Vaadake ka retsepte. Koostise tabelid 375 g (15 portsjonit).

Toode on kantud Kölner Liste nimistusse. Kölni nimekirjas on tooted, mida sportlased võivad tarbida, riskimata positiivse dopinguprooviga. Nii saavad sportlased Foreveri tooteid kasutada ilma dopinguproovi pärast muretsemata. 

Toote kohta on tutvustav video siin.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 470
Kogus 375 g
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Lite Ultra Vanilla