Forever Fiber

Kiudainete patenditud kompleks, vesilahustuv ning maheda maitsega. Puistake seda toidule, segage aaloemahla Forever Aloe Vera Geli, muu joogi või lihtsalt vee sisse. 5 g kiudaineid igas pakikeses.

30 pakikest

Laos
24,50 €
30-päevane toote tagastusõigus aaloetoodetele.

Tagastusõigus ei laiene La Chinata oliiviõlitoodetele.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Toitumisspetsialistid soovitavad iga päev tarvitada kuni 30 g kiudaineid, et tagada tervis ja töökorras seedesüsteem. Paraku tarvitab enamik inimesi vaid ligikaudu pool sellest kogusest. Me sööme ohtralt töödeldud toitu, mis ei anna meile vajalikul määral kiudaineid.

Forever Fiber™ sisaldab neljast kiudaineliigist koosnevat patenditud kompleksi. Puistake seda toidule, segage aaloemahla, mõne muu joogi või lihtsalt vee sisse (selle saate pudeliga kaasa võtta).

Ehkki kiudained seostuvad meie jaoks sageli töökorras seedetraktiga, on need väga kasulikud kogu organismile. Kui tarvitate Forever Fiberit™ söögikordade vahel, ei lähe kõht nii ruttu tühjaks, tänu millele on kergem oma isu kontrolli all hoida, söömishooge vältida ja vähem kaloreid tarbida. See on eriti oluline neile, kes püüavad kaalust alla võtta (kui toidulisandi tarvitamist täiendavad tervislik toitumine ja regulaarne trenn). Kiudained võivad abiks olla ka veresuhkru taseme normis hoidmisel (kui see on eelnevalt normis olnud) ja makro-toitainete omastamise aeglustamisel toidust, tänu millele ei pruugi pärast söömist tekkida uimasust ega jõuetuse tunnet. Uuringute kohaselt mõjuvad kiudained hästi ka südame ja veresoonkonna talitlusele.

Teadlased tunnistavad tänapäeval, et kuni 70% immuunsüsteemist sõltub seedekulglast, sellepärast võivad kiudained seedimist tugevdades soodsalt mõjuda ka immuunsüsteemile. Kui organism saab piisavalt kiudaineid, võib see hõlbustada ebavajalike ainete väljutamist kehast ja leevendada mõnikord esineva kõhukinnisuse sümptomeid. 

Forever Fiberi™ abil on väga lihtne oma toidusedelit kiudainete varal rikastada - igas pakis on 5 g lahustuvaid kiudaineid. See on võrdne peaaegu 1½ klaasi pruuni riisi või 2 viilu täisteraleivaga, ainult et ilma süsivesikute ja kaloriteta! 

TEAVE TOIDULISANDI KOHTA: üks portsjon on 1 pakike.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 464
Vegan Vegan
Kogus 30 pakikest
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Fiber