Forever iVision™

Digiajastu silmade ja nägemise tugi.

60 kapslit

Laos
38,00 €
30-päevane toote tagastusõigus aaloetoodetele.

Tagastusõigus ei laiene La Chinata oliiviõlitoodetele.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Tänapäeva digitaalsel ajastul töötavad meie silmad rohkem kui kunagi varem - tundide kaupa vaatame iga päev kunstlikku valgust, mis tuleb mobiilseadmetest, arvutitest ja teleritest. Silmade eest hoolitsemine on silmade koormuse ja pikaajaliste kahjustuste eest kaitsmiseks olulisem kui kunagi varem.

Tutvustame täiesti uut toidulisandit Forever iVision™, mis on loodud silmade ja nägemise toetuseks, toitmiseks ja kaitsmiseks.

Mustikaekstrakt sisaldab antioksüdante, millel on oluline roll silmade tervises. Kapslites on ka porganditest saadud beetakaroteeni loodusliku A-vitamiini kujul. Forever on sellele lisanud tsinki, mis muudab A-vitamiini organismile paremini omastatavaks.

Ühte olulist ühendite rühma, mida me omastame söödud toidust, kutsutakse karotenoidideks. Need on peamiselt puu- ja juurviljades leiduvad taimepigmendid. Taimedes kaitsevad karotenoidid taime rakke liigse päikesekahjustuse eest ning kaks kõige enam uuritud karotenoidi – luteiin ja zeaksantiin – ladestuvad silma maakulisse, kus nad moodustavad nn “maakuli pigmendid”. Teadaolevalt aitavad need pigmendid maakulil päikesevalgusest välja filtreerida kõrge energia tasemega sinise valguse. Seda sinist valgust kiirgavad ka arvuti- ja teleriekraanid ning üha enam populaarsust koguvad LED-valgustid.

Lutemax® 2020

Lutemax® 2020 on kliiniliselt uuritud koostisosa, mis sisaldab kolme olulist karotenoidi: luteiini, RR-zeaksantiini ja meso-zeaksantiini. 

Suurenenud luteiini vajadus on vanuritel, suitsetajatel, siniste silmadega inimestel, naistel menopausi ajal.

Forever iVision™ sobib silmade eest hoolitsemiseks igas vanuses inimestele, teismelistele ja täiskasvanutele.

Toidulisand sisaldab mustika- ja peiulille õieekstrakti, porgandiseemneõli, musta porgandi mahla, C-, E- ja A-vitamiini.

Tarvitamine: kuni 2 kapslit päevas.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks.

Lisainfo
Toote kood 624
Kogus 60 kapslit
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever iVision™