Forever Lycium Plus

Toidulisand taralõnga viljadest - goij marjadest ja lagritsast. Suurepärane antioksüdandisegu ja abimees hingamisteede haiguste puhul.

100 tabletti

Laos
41,50 €




30-päevane toote tagastusõigus.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Forever Lycium Plus® on antioksüdantide, bioflavonoidide ja teiste kasulike fütotoitainete allikas.

See toidulisand valmistatakse taralõnga viljadest (goij-marjad) ja magusjuure (lagritsa)juurtest. Taralõng ja magusjuur on iseäranis populaarsed Aasias. Seal kasutatakse neid tervise tugevdamiseks juba aastatuhandeid.

Taralõng kasvab Hiinas. Selle taime viljades on palju bioloogiliselt aktiivseid aineid: vitamiine, mineraale, aminohappeid, polüsahhariide, polüküllastumata rasvhappeid jms. Taralõnga viljadega oli juba ammustest aegadest tavaks eri haiguseid ravida. Neid kasutati nägemise, samuti jume parandamiseks, organismi tugevdamiseks, toniseerimiseks ja vananemisprotsessi aeglustamiseks.

Magusjuur on Hiina meditsiinis üks laialdasemalt kasutatav taim. See koosneb enam kui 150-st keemilisest ühendist, millel teatakse olevat mitmeid kasulikke toimeid. Magusjuure ekstrakti kasutatakse sageli täiendava komponendina, et esile tõsta teiste ürtide kasulikke toimeid. Magusjuure ekstrakt on magusjuure bioflavonoidide kontsentraat.

Toidulisandis Lycium Plus on kasutatud patenditud protsessi abil toodetud magusjuure ekstrakti. Selle protsessi käigus eemaldatakse suur osa glütsürritsiini – väga magusat koostisainet, mis võib esile kutsuda soovimatuid kõrvalnähte. Tänapäeva uuringutele toetudes võib väita, et magusjuure bioflavonoidid kuuluvad tugevaimate antioksüdantide hulka.

Kogus ühes tabletis:

  • Taralõnga viljaekstrakti pulber 300 mg
  • Magusjuure juure flavonoidiekstrakti pulber 37,5 mg.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks tablett kuni kolm korda päevas toidulisandina.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 72
Vegan Vegan
Kogus 100 tabletti
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Lycium Plus