infinite by Forever™ collagen complex

Kollageenitabletid. Ainulaadne ilu-toidulisand, mis võitleb vananemistunnuste vastu nii seest- kui väljaspoolt. Vähendab kortsude teket, niisutab ja pinguldab nahka, muudab seda elastsemaks. Gluteenivaba.

60 tabletti

Laos
56,00 €
30-päevane toote tagastusõigus.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Ilu algab seestpoolt - ilu algab õigest toitumisest.

Foreveri esimene ja ainulaadne ilu-toidulisand aitab vananemisprotsessi kontrolli all hoida. Kaks väikest tabletti iga päev hoiavad erinevate organismisüsteemide talitluse ja tervise korras ning naha kauni.

Kantaluup, mille toimet on uuritud kahes kliinilises uuringus, sisaldab superoksiidi dismutaasi - tähtsat antioksüdanti, mis aitab rakke ka kudesid kaitsta kahjulike vabade radikaalide mõju eest.

Euroopa nisust* saadud patenditud fütokeramiidid täiendavad naha loomilikke keramiidivarusid. Keramiidid täiendavad väga tähtsat rolli selle kaitsekihi moodustamisel, mis aitab niiskuse nahas hoida. 

Uuringutulemused näitavad, et kollageeni tarvitamisel toidulisandina väheneb sügavate kortsude teke ning nahk on enam pingul, elastsem ja paremini niisutatud.

Ja viimaks, C-vitamiin aitab leevendada väsimust ja toetada kollageeni normaalset sünteesi. Pinguldav kompleks toimib koos pinguldava seerumi ja muude infinite by Forever sarja välispidiste toodetega, mis üheskoos tagavad igakülgse abi sära kaotanud, kolletanud ja väsinud nahale.

Kogus kahes tabletis:

  • C-vitamiin - 90 mg,
  • biotiin - 30 mcg,
  • patenditud Infinite kompleks (merekalade kollageen, keramiidiekstrakt - Triticum aestivum seemned, meloni viljaliha kontsentraat) - 790 mg. 

Tarvitamine: Kaks tabletti iga päev.

Parima tulemuse saavutamiseks tarvitage õhtul.

* Ehkki see koostisosa saadakse nisust, on see sertifitseeritud kui gluteenivaba aine, sest keramiidide saamiseks kasutatakse unikaalset patenditud protsessi, mille käigus kõrvaldatakse gluteenijäägid. Koostisosa läbib regulaarselt range gluteenikvaliteedikontrolli. 

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks.

Lisainfo
Toote kood 556
Kogus 60 tabletti
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:infinite by Forever™ collagen complex