Forever Active PRO-B

Probiootilised kapslid prebiootiliste kiudainetega. Kuue hästi koostoimiva probiootikumiliigi patenditud kompleks, mille ühes kapslis on 8 miljardit KMÜd. Kapslid sobivad taimetoitlastele.

30 kapslit

Laos
39,80 €
30-päevane toote tagastusõigus aaloetoodetele.

Tagastusõigus ei laiene La Chinata oliiviõlitoodetele.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Forever Active Pro-B on kliiniliselt uuritud probiootikumiliikidega innovaatiline toidulisand. Seedesüsteemi korrastav Forever Activ Pro-B sisaldab kompleksi FloraActive - väärtuslikke probiootikumiliike, mis on läbinud uuringud gastroenteroloogia valdkonna esirinda kuuluvas Kopenhageni Ülikooli haiglas. Kuue eri liigiga patenditud kompleksi ühes kapslis on 8 miljardit KMÜ (kolooniat moodustavat ühikut). Need liigid valiti välja nende kasulike omaduste, kliiniliste uuringute ja võime järgi toimida sünergias. 

Toode sisaldab veel prebiootilisi kiudaineid, mis toidavad probiootikume, kuni neid purgis hoitakse ning kuni need soolestikku jõuavad. Prebiootikumid loovad ideaalse keskkonna, kus probiootikumid saavad funktsioneerida ja vohada. Meie kasutatavad prebiootilised kiudained on lühikese ahelaga fruktooligosahhariidid, mis toetavad Forever Active Pro-B koostises olevate bifidobakterite ja laktobakterite liikide fermentatsiooni. 

Kapslites on: B.lactis, L.rhamnosus, L.reuteri, L.acidophilus, B.longum, B.bifidum.

Forever Active Pro-B toimib ennekõike soolestikus, kus see osaleb seedeprotsessis ja aitab kaasa toitainete omastamisele, samuti toetab see inimese normaalset kasvu ja arengut, aidates hoida seesimise korras ja immuunsüsteemi tugevana. 

Forever Active Pro-B kapslid sobivad taimetoitlastele ja need on pakendatud Active Viali tehnoloogia järgi valmistatud unikaalsesse purki, mis on lekke- ja niiskuskindel. Selles uues pakendis on niiskust imav kiht, mis tõkestab niiskuse ja kaitseb probiootikume kogu nende kõlbulikkusaja jooksul.

Et probiootikumid võivad kergesti kahju saada, kasutatakse Forever Active Pro-B tootmisel erilist krüogeense külmutamise tehnoloogiat, mis kaitseb probiootikume valmistamise ajal ja kogu nende kõlbulikkusaja vältel. Forever Active Pro-B probiootikumide liigid on välja valitud ja ühitatud nii, et need peaksid vastu maomahlale ja sapisooladele ning jõuaksid soolestikku. Kliiniliste uuringute andmetel suudavad need liigid paremini kolooniaid moodustada, paljuneda ning seedetraktis liikumise üle elada. 

Forever Active Pro-B kompleksi ei pea hoidma külmkapis. Toidulisandi juures on suurepärane veel seegi, et see sobib hästi meie patenditud aaloemahladega, mis täidavad prebiootikumi rolli - aaloe tõhustab probiootikumide kasvu ning loob ideaalse keskkonna nende toimimiseks. Kui soovite parandada seedesüsteemi funktsioneerimist, tagada toitainete imendumise ja tugevdada immuuntalitlust, lisage oma menüüsse Forever Active Pro-B, võimalusel koos aaloemahlaga Forever Aloe Vera Gel.

Abiks seedimisele:

  • Aitab seedetrakti korras hoida
  • Suudab vältida maohappe mõju ja levib soolestikus optimaalselt
  • Sisaldab kuute sünergiliselt toimivat probiootikumi
  • Üle 8 miljardi KMÜ (kolooniat moodustavat ühikut)
  • Probiootikumid on krüogeenselt külmutatud, et tagada nende kvaliteet ja vastupidavus.

Ei sisalda soja ega allergeene.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks kapsel päevas veega 30 minutit enne sööki või kaks tundi pärast söömist. Neelata tervelt. 

TÄHELEPANU! Hoida temperatuuril kuni +25 kraadi.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 610
Kogus 30 kapslit
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Active PRO-B