Forever Garlic-Thyme

Küüslaugu-tüümianikapslid.

Tegu on kahe iidsetest aegadest tuntud taime kooslusega. Küüslauk tõhustab rasva muundumist energiaks, samuti on hea antioksüdant. Ühes kapslis on 1 g küüslaugu kontsentraati ja 50 mg tüümianipulbrit.

100 kapslit

Laost otsas
22,80 €
30-päevane toote tagastusõigus.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Küüslauku ja tüümiani on inimesed tarvitanud juba tuhandeid aastaid. Isegi Egiptuse papüürustelt, aastast 1500 eKr, on leitud 22 tervistparandavat küüslauguretsepti. Selle taime kasulikkust tunnustatakse tänaselgi päeval.

Küüslauk ja tüümian on kaks tugevat antioksüdanti, mis on suurepäraselt ühildatud Foreveri küüslaugu-tüümianikapslites. Need väikesed, kergeltneelatavad kapslid aitavad säilitada head tervist. Uuringud on näidanud, et küüslauk sisaldab selliseid aineid, mis muudavad rasva ainevahetuse käigus energiaks ja kaitsevad organismi vabade radikaalide mõju eest. Küüslaugust eralduv aine, allitsiin, hävitab baktereid, seeni ja viiruseid. On tõestatud, et ka küüslaugus sisalduvatel väävliühenditel on kasulikke omadusi. Küüslauk sisaldab immuunsüsteemi tugevdavat germaaniumit, antioksüdanti seleen ja letsitiin, mis aitab kõrvaldada ladestunud rasvu.

Tüümian sisaldab tanniini, fenooli ja tümooli (saponiine). Need on mitte üksnes tugevad antioksüdandid, vaid kaitsevad organismi ka bakterite ja seente eest.

Küüslaugu-tüümianikapslid sisaldavad kaaliumit, kaltsiumit, B-grupi vitamiine ja C-vitamiini.

Eriti hästi mõjub lastele hingamisteede haiguste korral.

Kapslikest on valmistatud jaanikaunapulbrist. 

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks kapsel iga söögikorra ajal toidulisandina.


Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 65
Kogus 100 kapslit
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Garlic-Thyme