-55%

Forever Bee Propolis

Taruvaigutabletid.

Taruvaiku tuntakse looduse parima antibiootikumina, mis tugevdab organismi. Tegu on naturaalse vahendiga, mida võib tarvitada terve pere. Taruvaigutabletid on rikastatud mesilasema piimaga. 60 tabletti

Tähtaeg 06.2024

Laos
Soodushind 18,00 € Tavahind 40,00 €
30-päevane toote tagastusõigus aaloetoodetele.

Tagastusõigus ei laiene La Chinata oliiviõlitoodetele.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Taruvaigul ehk proopolisel on 5000-aastane ajalugu. Assüürlased ja kreeklased kasutasid taruvaiku hea tervise hoidmiseks ja haavade tervendamiseks. Sõna proopolis on tuletatud kreeka keelest ja tähendab „enne linna”. Kreekas nimetati nii väljaspool linnu olevaid kaitsekindluseid.

Taruvaigu peamine tooraine on taimede kleepuv vaik. Mesilased kasutavad seda taru ülesehitamisel, hooldamisel ja kaitsmisel. Seda saadakse okaspuude pungadest ja sel on bakteri-, seene- ja viirusevastane toime. Need naturaalsed omadused aitavad kaitsta taru ohtude eest, mis võiksid mesilaspere tervist ähvardada.

On kindlaks tehtud, et taruvaik sisaldab rohkem kui 300 looduslikku koostisainet, sealhulgas aminohappeid, polüfenoole ja muid väärtuslikke aineid. Taruvaik sisaldab flavonoide (samasuguseid toitaineid nagu leidub puu- ja aedviljas), mis aitavad toetada organismi kaitsefunktsiooni.

Taruvaik on üks tõhusamaid looduslikke antibiootikume, mis hävitab baktereid, viiruseid ja seeni. Taruvaik tugevdab meie immuunsüsteemi ning aitab püsida tervena.

Forever’i taruvaigutabletid on suurepärane toitainete allikas, mis sisaldab rohkelt vitamiine, mineraale, aminohappeid ja ensüüme.

Toode on 100% looduslik, ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke värv- ega lõhnaaineid.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks närimistablett kaks korda päevas.

Ühes tabletis 500 mg taruvaiku.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks. 

Lisainfo
Toote kood 27
Kogus 60 tabletti
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Bee Propolis