Forever Focus

Forever Focus™ aitab püsida vaimselt ergas.

See ideaalne segu looduslikest ja kliiniliselt uuritud koostisosadest soodustab mõtteerksust ja parandab keskendumistvõimet.

KOOD 622

Laost otsas
90,60 €
30-päevane toote tagastusõigus aaloetoodetele.

Tagastusõigus ei laiene La Chinata oliiviõlitoodetele.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Parandage oma vaimset selgust ja säilitage keskendumisvõime

  • Cognizin® on kliiniliselt uuritud tsitikoliini vorm
  • Forever Focus toetab vaimset selgust
  • Aitab korrastada mõtlemist
  • Aitab parandada keskendumisvõimet
  • Aitab suurendada tähelepanuvõimet
  • Toetab kognitiivset võimekust

Näib, et meie kiires elutempos püsimiseks on vaja üha enam pingutada. Kõikide probleemide ja väljakutsetega toimetulemiseks on vaja kiiret mõtlemist, suurepärast mälu ja keskmisest paremat keskendumisvõimet. Aga kust saaks abi, et suuta selle kõigega toime tulla? Forever pakub selleks tõhusat toidulisandit - Forever Focus™.

Mida sisaldab?

Forever Focus sisaldab segu maitsetaimedest ja vitamiinidest-mineraalidest, mis teaduslike uuringute kohaselt tõstavad vaimset võimekust. Mineraalne tsink, mis on abiks näiteks mälu ja keskendumisvõime parandamisel. Samuti sisaldab Focus rohelise tee ja hõlmikpuu lehtede ekstrakti, guaraana seemne, roosijuure ja bakopayri ekstrakti. Guaraana sisaldab muide kaks korda rohkem kofeiini kui kohvioad.

Pantoteenhape ehk B5-vitamiin on vesilahustuv vitamiin, mida leidub kõigis rakkudes ning see soodustab normaalset energiavahetust, vaimset võimekust ehk mõtlemis- ja õppimisvõimet. Lisaks pantoteenhappele sisaldab Forever Focus B6- ja B12-vitamiine. Need aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.

Üheks koostisosaks toidulisandis on tsitikoliin (Cognizin®) - tuntud ka kui CDP koliin - mis on olulise toitaine, B-grupi vitamiinide sugulase koliini, spetsiifiline vorm.

Kellele?

Forever Focus on täiskasvanutele mõeldud toidulisand, mis toetab mõtteerksust ja keskendumisvõimet. Kuna Forever Focus sisaldab väsimust ja kurnatust vähendavaid B6- ja B12-vitamiine, sobib see hästi inimesele, kes soovib elada aktiivset ja toimekat elu.

Kasutamine

Võtke kuni neli kapslit päevas koos toiduga. Parimate tulemuste saavutamiseks ärge võtke enne magamaminekut.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks.

Cognizin® on ettevõtte KYOWA HAKKO BIO CO.,LTD registreeritud kaubamärk

 

Lisainfo
Toote kood 622
Kogus 120 kapslit
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Focus
Kokku sobivad