Sale

FAB – aaloe energiajook

FAB - Forever Active Boost. FAB Natural Energy Drink.

Naturaalne energiasüst aaloemahlast, kofeiinist, hiina sidrunväändikust ja Siberi ženžennist.

Dopinguvaba - kantud ROK-i poolt aktsepteeritud Kölner Liste nimekirja.

Laos
3,20 €
30-päevane toote tagastusõigus aaloetoodetele.

Tagastusõigus ei laiene La Chinata oliiviõlitoodetele.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

FAB on üsna eriline energiajook - selle koostis on naturaalne ning tema toime on kiire, ent kehale leebe. Selles on kasutatud guaraana-pauliinat, Braziilias väga populaarset taime, mille seemnetes on kõrge kofeiinisisaldus. Guaraanapulbri mõju on ca 5 korda tugevam kui kohvil. Samas, võrreldes kohviga, ei kutsu ta esile üleerutust ega südame kloppimist. Guaraanast pärit kofeiin vabaneb võrreldes puhta kofeiiniga aeglasemalt, andes sellega pikema stimuleeriva efekti ning samuti ei ärrita mao limaskesta ja mõjub pehmelt kogu organismile. 

Teine oluline komponent joogis on harilik eleuterokokk ehk ogapaanaks ehk Siberi ženženn, mis suurendab vaimset ja kehalist töövõimet, turgutab närvisüsteemi, tõstab hormonaalset aktiivsust, parandab nägemisteravust ja tõkestab stressi kahjulikku mõju.

FABis sisalduv kolmas komponent on hiina sidrunväändiku marjad, mis suurendavad vastupidavust ja aitavad ületada väsimust. Sidrunväändiku toime on kiire, ent nagu guaraanagi, ei tekita ta erutusseisundit.

FAB on kiire ja värskendav viis püsida terve päeva energiline ja vilgas.


KOOSTISES: gaseeritud vesi, sidrunhape, aaloegeel (Aloe barbadensis), tauriin (600 mg), guaraana-pauliinia (Paullinia cupana) seemneekstrakt, hariliku eleuterokoki (Eleutherococcus senticosus) juure- ja leheekstrakt, hiina sidrunväändiku (Schisandra chinensis) marjaekstrakt.  100 ml - 40 kcal.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: 1-3 purki päevas. Jooge jahutatult.

Toode on kantud Kölner Liste nimistusse. Kölni nimekirja kantud tooteid võivad sportlased tarbida, riskimata positiivse dopinguprooviga.

Ei soovitata lastele ega rasedatele. 

Lisainfo
Toote kood 321
Kogus 250 ml
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:FAB – aaloe energiajook
Kokku sobivad