Mahlatrio

Mahlapakis on ehe aaloegeel, valmistatud üksnes aaloelehe siseosast. Selles on säilinud kõik Aloe Vera naturaalsed omadused.

Vali sobiva sisuga tripakk - aaloemahl, aaloe-virsikumahl, aaloe-jõhvikamahl või kolme erineva mahla komplekt.

3 x 1 liiter

Laos
Alates 98,10 €
30-päevane toote tagastusõigus.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Aaloemahl on praktiliselt identne värske aaloelehe sisemusega. Kui valada klaasi pisut seda mahla, võib veenduda, et see on paks lehesisemuse ja vedeliku kokteil – looduse enda loodud toidulisand, mille inimkäed on aidanud meieni tuua.

Forever toodab mahla aaloesordist Aloe barbadensis Miller. Taim on väga toitaineterikas. See sisaldab rikkalikult mineraale, vitamiine, aminohappeid ja ensüüme, mis aitavad kaitsta epiteelkudesid keskkonna kahjuliku mõju eest, ergutavad rakkude taastumist, tugevdavad immuun­süsteemi ja parandavad seedetrakti tööd.

Aaloemahlal on positiivne mõju inimese tervisele ja eluviisile. See on mitmekülgne toidulisand, väärt lahendus neile, kes soovivad parandada oma elukvaliteeti! See on vaba kunstlikest säilitusainetest.

Mahlapaki valikuid on neli - valige endale meelepärane või tellige kolme erineva mahla komplekt.

SOOVITATAV: 30-120 ml päevas (30-60 ml kaupa kaks korda päevas enne sööki, peale juua vett). Enne tarvitamist loksutada. Pärast avamist hoida külmkapis.

Toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, leevendamiseks ega ravimiseks.

Lisainfo
Toote kood 7153
Vegan Vegan
Kogus 3x1 liiter
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Mahlatrio
Kokku sobivad