Niisutav seerum

See ülitõhusalt niisutav toode imendub kiiresti naha pealiskihti ning selles sisalduv hüaluroonhape ja stabiliseeritud aaloegeel turgutavad nahka. Pinguldab ja pehmendab silmnähtavalt. Foreveri niisutav seerum niisutab küllluslikult ja aitab nahka kaitsta keskkonna kahjuliku mõju eest ning aeglustada kortsude teket. 

50 ml

In stock
€38.00
30 days product return policy for aloe vera products.

The right of return does not extend to olive oil products.

Free shipping on all orders over 35€ in Estonia.

Delivery by Smartpost, courier or by agreement.

Tõhus niisutaja nelja liiki hüaluroonhappega

Nahk puutub iga päev kokku keskkonna kahjuliku mõjuga, mis võib esile kutsuda kuivamise ja vananemistunnuste tekke. Et nahk püsiks nooruslik, värske ja prink, kasutage igapäevases nahahoolduses Foreveri niisutavat seerumit. See katab naha õrna niiskuslooriga ja tugevdab teie meelepäraste Foreveri niisutustoodete toimet.

Küllusliku niisutuse tagavad selles tootes nelja liiki hüaluroonhapped, millest igaüks täidab tähtsat rolli niiskuse hoidmisel nahas. Hüaluroonhape on intensiivselt niisutav aine, mis hoiab enda massiga võrreldes nahas koguni 1000 korda rohkem niiskust. Koos toimides taastavad need liigid naha pealispinnal veevarud, aitavad tõkestada niiskuskadu ja pinguldavad nahka, et see näeks välja silmnähtavalt siledam.

  • Suure molekulmassiga naatriumhüaluronaat moodustab naha pealispinnal tiheda kaitsekihi, kahandades niiskuskadu, tagades naha 24 h niisutuse ja aidates seda saaste eest kaitsta.
  • Naatriumhüaluronaat hoiab vee naha pealiskihis.
  • Kiiresti imenduv naatriumhüaluronaat tungib nahka ja niisutab seda külluslikult.
  • Väikese molekulmassiga naatriumhüaluronaat imendub kiiresti naha pealiskihti ning niisutab ja taastab nahka seestpoolt.

Peale hüaluroonhappe on kasutatud koostisaineid kogu maailmast - alates Sahara-tagusest Aafrikast kuni Aasiani. Nende hulka kuuluvad ka niiskust säilitavate omadustega seen Tremella fuciformis, väärtuslikud kookose rasvhapped, õrn võiseemnikuõli ning sellised vabade radikaalide kahjuliku mõjuga võitlevad komponendid nagu oliivõli, valge tee ja nahamimoosi koor.

Ühtlasi on kasutatud tamarindi, mis aitab uuringutulemuste kohaselt niisutada, pinguldada ja pehmendada, et nahk ei oleks kare.

Kiiresti imenduv ülikerge seerum on üks naha individuaalseteks vajadusteks loodud tooteid, mida on lihtne nahale kanda. See aitab nahk pinguldada ja niisutada, aeglustab kortsude teket ja tagab täiendava kaitse kahjulike keskkonnategurite eest.

Parima tulemuse saavutamiseks puhastage ja kuivatage õrnalt nahk ning seejärel kandke peale seerum ja igapüäevane niisutustoode. Tegu on universaalse ja tõhusa tootega - see seerum on piisavalt kerge, et kasutada seda jumestuse, niisutustoote või päikesekreemi all.

Kasutage niisutusseerumit päeval ja öösel, et luua nahale niisutav loor, mis värskendab kuivanud nahka ja annab sellele noorusliku jume.

Kasutamine

Pigistage sõrmeotstele 1-2 tilka seerumit ning kandke see õrnade ringjate liigutustega näo- ja kaelanahale, seejärel kasutage oma meelepärast Foreveri näohooldustoodet.

More Information
Product code 618
Vegan Vegan
Amount 50 ml
Väärtus Summa
Write Your Own Review
You're reviewing:Niisutav seerum