Aaloemahla trio

Kõige populaarsem Foreveri toode.

Mahlapakis on 99.7% ehe aaloegeel, valmistatud üksnes aaloelehe siseosast ning selles on säilinud kõik Aloe Vera naturaalsed omadused. Aaloemahl täiustab oma toitainetega suurepäraselt meie toidulauda. Harilik aaloe sisaldab üle 200 komponendi ja üle 75 tuntud toitaine, nende seas aminohappeid, vitamiine, mineraale, ensüüme. See on väärt lahendus neile, kes soovivad parandada oma elukvaliteeti.

In stock
€83.2030 days product return policy

Delivery by Smartpost, courier or by agreement.

Aaloemahl on praktiliselt identne värske aaloelehe sisemusega. Kui valada klaasi pisut seda mahla, võib veenduda, et see on paks lehesisemuse ja vedeliku kokteil – looduse enda loodud toidulisand, mille inimkäed on aidanud meieni tuua.

Forever toodab mahla aaloesordist Aloe barbadensis miller. Taim on väga toitaineterikas. See sisaldab rikkalikult mineraale, vitamiine, aminohappeid ja ensüüme, mis aitavad kaitsta epiteelkudesid keskkonna kahjuliku mõju eest, ergutavad rakkude taastumist, tugevdavad immuun­süsteemi ja parandavad seedetrakti tööd.

Aaloemahlal on positiivne mõju inimese tervisele ja eluviisile. See on mitmekülgne toidulisand, väärt lahendus neile, kes soovivad parandada oma elukvaliteeti! See on vaba kunstlikest säilitusainetest.

SOOVITATAV: 30-120 ml päevas (30-60 ml kaupa kaks korda päevas enne sööki, peale juua vett). Enne tarvitamist loksutada. Pärast avamist hoida külmkapis.

More Information
Product code 7153
Vegan Vegan
Amount 3x1 liters
Write Your Own Review
You're reviewing:Aaloemahla trio