Uusi

Aaloe-virsikumahl 330 ml

Aaloe vägi ja virsiku magusus. Aaloesisaldus 84,5%. Hoiab seedimise korras ja immuunsüsteemi tugeva. Säilitusaineteta.

Varastossa
9,25 €30-päivittäinen tuotteiden palautuskäytäntö

Toimitus Smartpostilla, kuriirilla tai sopimuksella.

Aaloe­virsikumahl on suurepärane aaloe­ ja virsiku segu. Aaloe­ on naturaalne puhastaja, tänu millele see aitab seedetraktis toitaineid söödud toidust paremini omastada ja soodustab kasulike bakterite kasvu. Aaloes leiduv unikaalne polüsahhariid atsemannaan ja muud toitained aitavad immuunsüsteemi tugevana hoida.

84,5% stabiliseeritud aaloelehe sisemuse geelist ja mahlasest kaltsiumiga virsikupüreest valmistatud tootel on ainulaadne magus maitse. See varustab keha väärtuslike aaloest pärinevate ainetega. Virsiku ja aaloe kooslus on väärtusliku antioksüdandi, karotiini allikas. Virsikud sisaldavad rohkelt A­-vitamiini, mis on oluline nägemise ja immuunsüsteemi tugevdamiseks.

Aaloe-virsikumahla töödeldakse aseptiliselt (tänu millele seda saab toota ilma säilitusaineteta) ja see villitakse 100% taaskasutatavatest materjalidest valmistatud tetrapakenditesse, et saaks värsket, lahjendamata, väärtuslikud omadused säilitanud aaloegeeli nautida mii, nagu loodus on selle loonud.

TARVITAMINE: kuni 120 ml päevas. Enne tarvitamist loksutage. Pärast avamist hoidke külmkapis vertikaalasendis. Tarvitage ära 30 päevaga.

Lisätietoja
Tuotekoodi 778121
Vegaani Vegaani
Määrä 330 ml
Write Your Own Review
Olet arvostelemassa:Aaloe-virsikumahl 330 ml
Saattaisit olla kiinnostunut myös näistä tuotteista