Aaloe-mangomahl

Forever Aloe Mango

Aaloegeeli sisaldus 86%. Küpse mango püreega.

В наличии
29,10 €
30-дневное право на возврат.

При заказе на сумму больше 30 эвро, доставка бесплатно.

Доставка в терминалы Smartpost, курьером или по договоренности.

Aaloe-mangomahl on sama väärtuslik kui meie populaarne aaloemahl - see sisaldab 86% ehedat aaloegeeli. Troopika järele lõhnav naturaalne mangopüree lisab head maitset ja varustab keha täiendavate toitainetega.

Aaloe-mangomahla jaoks kasutatakse hästi küpseid vilju, sest sellised mangod on kõige maitsvamad ja sisaldavad enim väärtuslikke aineid.

Mango ei sisalda rasva ega kolesterooli, ent ohtralt rauda ja A-vitamiini. Samuti sisaldab see suures koguses antioksüdante luteiini ja zeaksantiini, mis kaitsevad silmi. Mango toimib seedesüsteemis prebiootikumina, olles toiduks headele soolestiku bakteritele.

Mango on suurepärane kaaliumiallikas, aidates kaitsta südant ja hoides kontrolli all vererõhku. Mõõdukal määral on viljas ka vaske, mis on oluline vereloomele.

Mangos rohkelt sisalduv B6-vitamiin aitab vähendada põletikuohtu, samuti on naistel sellest abi hormoonide tasakaalustamisel ja tsükli korrastamisel. Samuti aitab B6-vitamiin paremini omastada magneesiumi. Lisaks B6-vitamiinile leidub mangos teisigi Bägrupi vitamiine, samuti mõningal määral C-vitamiini.

Mango sisaldab rikkalikult joodi, mis turgutab laisa kilpnäärme tööd ja on ülioluline immuunsüsteemi käivitav mikroelement.

Viljas sisalduvad fütokemikaalid ja mineraalained turgutavad nahka ja klaarivad jumet.

Mango on hea abimees südame-veresoonkonna, hingamisteede, neeru- ja paljude teiste haiguste ennetamisel.

Koos aloe vera mahlaga on mango üks paras tervisepomm!

 

Дополнительная информация
Код товара 736
Веган Веган
Количество 1 литр
Väärtus Summa
Write Your Own Review
Ваш обзор на:Aaloe-mangomahl
Мы нашли другие продукты, которые вам могут понравиться!