Forever Aloe MPD 2X Ultra

Laia kasutusampluaaga kontsentreeritud puhastus- ja pesemisvedelik. Sobib põranda, vaiba, kahhelkivide, vannitoa puhastamiseks ning nõude ja pesu pesemiseks. Eemaldab tõhusalt mustuse ja plekid, lahustab rasva, kriimustamata pindu. Tundlikule nahale sobiv. Meeldiva lõhnaga, õrn kätele. Hea vahend lemmikloomatarvete ja hoburiistade puhastamiseks.

946 ml

Laos
28,40 €
30-päevane toote tagastusõigus.

Tellimustele üle 35€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Forever Aloe MPD on laia kasutusampluaaga kontsentreeritud puhastus- ja pesemisvedelik, universaalsus on üks selle toote eeliseid. Tegu on väga tõhusa, ökonoomse vedelikuga, mida saab kasutada mitmeti.

Forever Aloe MPD sobib ideaalselt igat tüüpi kanga pesemiseks. Peale selle on MPD asendamatu majapidamisvahend põranda, vannitoa, seinaplaatide ja vaipade puhastamiseks. Sobib nõude käsipesuks (mitte nõudepesumasinas).

See ohutu sinist värvi kontsentreeritud vedelik eemaldab tõhusalt mustuse, lahustab rasva ja eemaldab plekid. MPD ei kriimusta emailpinda. Kuna tegu on universaalse tootega, mis täidab mitme teise vahendi funktsioonid, hoiate seda kasutades hulga raha kokku.

Forever Aloe MPD on keskkonnasõbralik. Selle toote anioonsed ja katioonsed pindaktiivsed ained on biolagunevad, lisaks sisaldab pesuvahend pehmendavat ja konditsioneerivat aaloed, mis muudab pesu pehmemaks ja käed siidiseks.

MPD-d kasutatakse tallides ka kui väga tõhusat puhastajat hooldusvarustuse, tekkide ja valtrappide, hoburiistade ja söödanõude pesemiseks. Mitteabrasiivne aloe vera sisaldusega koostis on õrn ja ohutu. Vahend on suurepärane ka saba puhastamiseks.  

KASUTAMINE: MPD puhastusvahendi mugavaks lahjendamiseks on olemas spetsiaalne spreipudel.

  • Pesu pesemine. Tavapesu korral kasutage 15 ml vedelikku 4 kg pesu kohta pesumasinas.
  • Pleki eemaldamiseks kandke väike kogus vahendit otse plekile ning leotage enne pesemist.
  • Mitmesuguste pindade puhastamine. Lahjendage 30 ml vedelikku 4 liitris vees (spreipudelil pealetrükitud kasutusjuhend) ning puhastage lahusega seadmeid, põrandat, vanni keraamilisi plaate, vaipu.
  • Sobib auto sise- ja välispinna puhastamiseks.
  • Nõudepesu. Tilgutage nuustikule paar tilka vahendit.

MÄRKUS: Forever Aloe MPD ei sobi kasutamiseks nõudepesumasinas.

Lisainfo
Toote kood 307
Vegan Vegan
Kogus 946 ml
Väärtus Summa
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Forever Aloe MPD 2X Ultra