Aaloepihusti loomadele

Aaloesisaldus 80%. Esmaabivahend loomadele. Aaloepihusti sobib ideaalselt väliste nahaprobleemide korral. Kiire rahustava ja niisutava toimega.

473 ml

Laos
21,10 €
30-päevane toote tagastusõigus.

Tellimustele üle 30€ saatekulu ei lisandu.

Kohaletoimetamine Smartpostiga, kulleriga või kokkuleppel.

Loomade aaloepihusti peamine koostisaine on aaloe, see on ideaalne väliste nahaprobleemide korral. Pihustatav vedelik sobib eri suuruses ja eri liiki loomadele - koertele, kassidele, hobustele, veistele, roomajatele, lindudele.

Aaloepihustil on kiire rahustav toime. Mugav spreina kasutada. Leevendab nahaärritust, on õrn tundlikule nahale. Sobib kasutada haavade ja kahjustunud kohtade puhastamiseks, samuti hea kasutada rakmete all.

Karvkattele pihustades annab kauni läike, sobib kasutada madudel naha korras hoidmiseks ning lindude sulestiku puhastamiseks.

Ärritunud ja vett jooksvate silmade puhastamiseks võib kasutada veega lahjendatult, kõrvade puhastamiseks sobib otse spreina. Hobustele võib peale treeninguid ja võistlusi pihustada jalgadele pingete leevendamiseks. Optimaalse tulemuse saavutamiseks võib aaloepihustit kasutada mitu korda päevas või vastavalt loomaarsti soovitustele.

TÄHELEPANU! Aaloepihusti loomadele on välispidiseks kasutamiseks. Ärge kasutage sügavate torkehaavade korral. Vältige lahjendamata kujul silma sattumist. Enne uue toote kasutamist pidage nõu loomaarstiga.

Lisainfo
Toote kood 30
Vegan Vegan
Kogus 473 ml
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Aaloepihusti loomadele